Ring i 18K guld med en navetteslipad safir & vitguldsdekor. Den är 1,7 - 5 mm bred, är i storlek 17¾ och väger 1,8g. Stämplad 750 & kattfot. Gravyr.
Auktnr | SE73.20240404.A16587 |
Utropspris | 800 kr |
Aktuellt bud | 800 kr |
Stänger | 2024-04-04 19:10:00 |
Provision | 120 kr |
Frakt | 129 kr |
28/3 16:05:11 | yguld1 | 800 kr |